^ДОГОРИ
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Візитка закладу

scool

Березнівський НВК «Загальноосвітня школа І ст. – дошкільний навчальний заклад» відкритий на базі Березнівської загальноосвітньої школи І ст. в 2007 році. В закладі навчається та виховується 315 учні початкових класів та 86 дітей у дошкільних групах.

З 2022 року заклад перейменовано на  "Березнівська початкова школа Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області"

 

З 1997 року педагогічними працівниками закладу успішно впроваджується інноваційна технологія розвивального навчання. З 2018 року активно впроваджено Нову Українську Школу.

Навчання здійснювалось за традиційною та розвивальною системами. Три вчителі пройшли курсову перепідготовку у Харківському Центрі психології і методики розвивального навчання.

У закладі працює 29 педагогічних працівників. З них мають кваліфікаційні категорії:

  • Спеціаліст вищої категорії – 20
  • Спеціаліст І категорії – 2
  • Спеціаліст ІІ категорії – 3
  • Спеціаліст – 4
  • 4-ом вчителям присвоєно педагогічне звання «вчитель-методист», 10 - «старший учитель».

Один з педагогів нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Пошук та впровадження інноваційних навчально-виховних технологій з акцентом на творчість, розвиток особистості знайшов своє втілення у вирішенні проблемного питання “Формування соціально активної творчо особистості здобувача освіти на засадах створення сприятливого освітнього середовища через реалізацію компетентнісного та діяльнісного підходів»”.

У класах розвивального навчання поглиблено вивчається англійська мова.

З метою розвитку пізнавальних інтересів, ми залучаємо дітей до активної участі у різноманітних конкурсах, предметних олімпіадах. В закладі традиційно проводяться виставки-конкурси квіткових композицій, робіт з природного матеріалу, виставки творчих робіт учнів закладу, конкурси малюнків на асфальті, тімбілдінг, конкурс читців - декламаторів творів Т.Г.Шевченка,конкурс читців-гумористів "Поліські пересмішники", шкільні олімпіади з математики, української мови, природознавства, Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика,. Учні закладу є активними учасниками Міжнародного математичнного конкурсу «Кенгуру», Всеукраїнського конкурсу з української мови «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч» та благодійних акцій.

Навчальний процес спрямовано на забезпечення високого рівня навчальних і практичних умінь з предметів. А виховний процес – на формування особистості, яка має почуття власної гідності, високу інтелектуальну і духовну культуру.

Головне завдання педагогічного колективу закладу – піднесення особистості, спрямоване на розкриття природних здібностей, розвиток інтелекту та формування духовності учнів, досягнення кожним учнем соціально-необхідного рівня загальноосвітньої підготовки, задоволення індивідуальних запитів дітей, батьків у особистісно орієнтованому навчанні, створення оптимальних умов для самореалізації особи.

Педагогічний колектив навчального закладу знаходиться в постійному пошуку нових форм та методів роботи.

Copyright © 2013. Березнівський НВК "ЗОШ І ст. - ДНЗ" Rights Reserved.


Facebook twitter skype youtube