^ДОГОРИ
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Пошук на сайті

Форма входу

Календар новин

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Візитка закладу

scool

Березнівська початкова школа Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області відкрита у 2022 році на базі Березнівського НВК «Загальноосвітня школа І ст. – дошкільний навчальний заклад». В закладі здобувають освіту 290 учнів початкових класів. На базі закладу організовано роботу 4-ох груп продовженого дня. Для дітей з особливими освітніми потребами відкрито 2 інклюзивних класи.

 З 2018 року активно впроваджується концепція Нової Української Школи.

 

У закладі працює 29 педагогічних працівників. З них мають кваліфікаційні категорії:

  • Спеціаліст вищої категорії – 19
  • Спеціаліст І категорії – 2
  • Спеціаліст ІІ категорії – 3
  • Спеціаліст – 4
  • 4-ом вчителям присвоєно педагогічне звання «вчитель-методист», 10 - «старший учитель».

Один з педагогів нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Пошук та впровадження інноваційних навчально-виховних технологій з акцентом на творчість, розвиток особистості знайшов своє втілення у вирішенні проблемного питання “Формування соціально активної творчо особистості здобувача освіти на засадах створення сприятливого освітнього середовища через реалізацію компетентнісного та діяльнісного підходів»”.

 

З метою розвитку пізнавальних інтересів, ми залучаємо дітей до активної участі у різноманітних конкурсах, предметних олімпіадах. В закладі традиційно проводяться виставки-конкурси квіткових композицій, робіт з природного матеріалу, виставки творчих робіт учнів закладу, конкурси малюнків на асфальті, тімбілдінг, конкурс читців - декламаторів творів Т.Г.Шевченка,конкурс читців-гумористів "Поліські пересмішники", шкільні олімпіади з математики, української мови, природознавства, Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика,. Учні закладу є активними учасниками Міжнародного математичнного конкурсу «Кенгуру», Всеукраїнського конкурсу з української мови «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч», Міжнародного уроку добра про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Освітній процес спрямовано на забезпечення високого рівня навчальних і практичних умінь та навичок здобувачів освіти, формування особистості, яка має почуття власної гідності, високу інтелектуальну і духовну культуру.

Головне завдання педагогічного колективу закладу – піднесення особистості, спрямоване на розкриття природних здібностей, розвиток інтелекту та формування духовності учнів, високої патріотичної свідомості, вірності Батьківщині, чіткого усвідомлення своїх прав і обов'язків, виховання емоційно-вольових якостей і інтересів національно-патріотичного характеру, досягнення кожним учнем соціально-необхідного рівня загальноосвітньої підготовки, задоволення індивідуальних запитів дітей, батьків у особистісно орієнтованому навчанні, створення оптимальних умов для самореалізації особи, .

Педагогічний колектив навчального закладу знаходиться в постійному пошуку нових форм та методів роботи.

Copyright © 2013. Березнівський НВК "ЗОШ І ст. - ДНЗ" Rights Reserved.


Facebook twitter skype youtube