^ДОГОРИ
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Пошук на сайті

Форма входу

Календар новин

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Візитка закладу

scool

Березнівський НВК «Загальноосвітня школа І ст. – дошкільний навчальний заклад» відкритий на базі Березнівської загальноосвітньої школи І ст. в 2007 році. В закладі навчається та виховується 315 учні початкових класів та 86 дітей у дошкільних групах.

З 1997 року педагогічними працівниками закладу успішно впроваджується інноваційна технологія розвивального навчання.

Навчання здійснюється за традиційною та розвивальною системами. Три вчителі пройшли курсову перепідготовку у Харківському Центрі психології і методики розвивального навчання.

У закладі працює 34 педагогічних працівників. З них мають кваліфікаційні категорії:

  • Спеціаліст вищої категорії – 19
  • Спеціаліст І категорії – 6
  • Спеціаліст ІІ категорії – 6
  • Спеціаліст – 3
  • 3-ом вчителям присвоєно педагогічне звання «вчитель-методист», 10 - «старший учитель».

Два педагоги нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Пошук та впровадження інноваційних навчально-виховних технологій з акцентом на творчість, розвиток особистості знайшов своє втілення у вирішенні проблемного питання “Використання сучасних підходів у навчанні та вихованні дошкільника і молодшого школяра з метою формування життєво компетентної особистості”.

У класах розвивального навчання поглиблено вивчається англійська мова.

З метою розвитку пізнавальних інтересів, ми залучаємо дітей до активної участі у різноманітних конкурсах, предметних олімпіадах. В закладі традиційно проводяться виставки-конкурси квіткових композицій, робіт з природного матеріалу, виставки творчих робіт учнів закладу, конкурси малюнків на асфальті, тімбілдінг, конкурс читців - декламаторів творів Т.Г.Шевченка,конкурс читців-гумористів "Поліські пересмішники", шкільні олімпіади з математики, української мови, природознавства, Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика,. Учні закладу є активними учасниками Міжнародного математичнного конкурсу «Кенгуру», Всеукраїнського конкурсу з української мови «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу «Гринвіч» та благодійних акцій.

Навчальний процес спрямовано на забезпечення високого рівня навчальних і практичних умінь з предметів. А виховний процес – на формування особистості, яка має почуття власної гідності, високу інтелектуальну і духовну культуру.

Головне завдання педагогічного колективу закладу – піднесення особистості, спрямоване на розкриття природних здібностей, розвиток інтелекту та формування духовності учнів, досягнення кожним учнем соціально-необхідного рівня загальноосвітньої підготовки, задоволення індивідуальних запитів дітей, батьків у особистісно орієнтованому навчанні, створення оптимальних умов для самореалізації особи.

Педагогічний колектив навчального закладу знаходиться в постійному пошуку нових форм та методів роботи.

Copyright © 2013. Березнівський НВК "ЗОШ І ст. - ДНЗ" Rights Reserved.


Facebook twitter skype youtube