^ДОГОРИ
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Пошук на сайті

Форма входу

Календар новин

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Правила поведінки здобувачів освіти

Правила поведінки здобувача освіти в Березнівському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад"

1. З'являтися в заклад освіти згідно графіку допуску, зайняти своє робоче місце, підготувати все необхідне навчальне приладдя до уроку.

2. Виконувати вимоги освітньої програми (індивідуального навчального плану за його наявності), дотримуючись принципу академічної доброчесності, та досягти результатів навчання, передбачених стандартом освіти для відповідного рівня освіти.

3. Поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, дотримуватися етичних норм. Насильство, булінг (цькування) є неприпустимими формами поведінки у закладі освіти та за його межами.

4. Відповідально та дбайливо ставитися до власного здоров'я, здоров'я оточуючих, довкілля.

5. Дотримуватися чистоти і порядку, берегти майно закладу освіти.

6. Відвідувати заклад освіти необхідно в чистій і випрасуваній формі ділового стилю, уроки фізичної культури – у спортивній формі та спортивному взутті.

7. Не приносити на територію закладу освіти і не використовувати будь-ким способом зброю, в т.ч. ножі, вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, інші засоби і отрути, а також токсичні речовини.

8. Використовувати мобільні телефони під час освітнього процесу лише при необхідності зв'язку із батьками (або особами, що їх заміняють).

9. Не покидати без дозволу педагогів або медичної сестри (за узгодженням з батьками) територію установи під час освітнього процесу.

10. У разі пропуску занять здобувач освіти зобов'язаний пред'явити класному керівнику довідку з медичної установи або пояснювальну записку від батьків (або осіб, що їх заміняють) про причину відсутності.

11. Під час перерви задля збереження життя та здоров'я та з метою уникнення випадків травматизму здобувачу освіти категорично забороняється залишати територію освітньої установи, бігати, штовхатися, кидатися предметами, застосовувати фізичну силу, самовільно відкривати вікна, сидіти на підвіконнях.

12. Здобувач освіти зобов'язаний старанно вчитися, зразково поводитися, брати участь у громадському житті й суспільно корисній праці, виконувати правила внутрішнього розпорядку.

13. Якщо здобувач освіти заподіяв збитки освітній установі, то вони відшкодовуються коштами батьків, або осіб, що їх заміняють.

14. Здобувач освіти звертається до класного керівника, практичного психолога та адміністрації закладу освіти за допомогою, якщо проти нього здійснюються протиправні дії.

Copyright © 2013. Березнівський НВК "ЗОШ І ст. - ДНЗ" Rights Reserved.


Facebook twitter skype youtube